Kategórie      
Výrobcovia / značky

VERNOSTNÝ PROGRAM

Úvod VERNOSTNÝ PROGRAM

Staňte sa naším verným zákazníkom a získajte najrôznejšie zľavy a výhody.

Zľava za registráciu 3%

Za registráciu od nás získavate automaticky stálu 3% zľavu na všetok tovar v našom e-shope.

Spokojný zákazník zľava 5% a 7%

Ak sa stanete našim spokojným zákazníkom a budete nakupovať u nás opakovane, budeme Vaše nákupy pravidelne sčítavať a po dosiahnutí obratu 150 € od nás automaticky získavate ďalšie 2% zľavy naviac (celkom teda 5%) na všetok tovar v našom e-shope. Po dosiahnutí obratu nad 300 €, získavate ďalšie 2% zľavy (celkom teda 7%).

Kde uvidíte zľavu?

Zľavu uvidíte po prihlásení k svojmu účtu na každom produkte v e-shope.

 

Zbierajte body

Vernostný program umožňuje získať vernostné body všetkým registrovaným koncovým zákazníkom, ktorí na našom e-shope objednajú a objednávku aj uhradia.

  • Za každé 1 € s DPH objednaného a zaplateného tovaru u nás získate 1 vernostný bod, ktoré môžete využiť na nákup produktov.
  • Vernostný program je určený len pre registrovaných koncových zákazníkov. Nemožno ho teda čerpať v prípade, že nemáte registráciu na našom e-shope, prípadne ak od nás čerpáte inej VO zľavy. Ak chcete získať vernostné body a pritom tovar zaplatiť a odobrať priamo na výdajnom mieste, musíte si ho vopred objednať cez Váš registrovaný účet na našom e-shope.
  • Objednávky, ktoré nie sú vykonávané prostredníctvom Vášho registrovaného účtu, nemôžu byť zaradené do Vernostného programu.
  • Platnosť vernostných bodov je 365 dní od okamihu realizácie a uhradení objednávky. Každá ďalšia objednávka túto lehotu predĺži o ďalších 365 dní. Ak v priebehu 365 dní nezrealizuje žiadnu objednávku, všetky Vaše body expirujú.
Copyright 2021 - 2023 © Papiernictvo-Brezová.sk